Gå ikke glipp av vår fargeglade vårkolleksjon som nå finnes tilgjengelig i en begrenset periode!
Fruktige blomstertoner
Flowers In The City er i tillegg til en duft også en fargerik blomstersymfoni, som en vakker gatekunst i et urbant storbymiljø. Med en fin balanse mellom nyutsprungne roser og frisk bergamott byr den på en blomstrende og kilende reise.
Du finner duften i vår Eau de Toilette, som i tillegg til rose og bergamott også blandes med tagetes og sedertre.
Hvis du også vil ha en frisk og oppfriskende følelse på kroppen og i håret i løpet av dagen, så foreslår vi Flowers in the City Hair & Body Fragrance Mist.
For å oppnå en fullstendig opplevelse av vårkolleksjonen allerede i dusjen, må du prøve den velduftende dusjgeleen Flowers in the City Bath & Shower Gel. Det er en blomstrende og fruktig virvelvind som utstråler optimisme og livskraft.
Flowers in the city
Flowers in the City Complexion Palette Trio, alt du trenger for å få en frisk og strålende hud
Solpudder, rouge og highlighter - 3 must-haves! Usikker på fremgangsmåten? En praktisk tutorial følger med!

Tilfører varme
Gi huden en varm tone og skap konturer i ansiktet med hjelp av solpudderet.
Gi huden farge
Tilfør farge og friskhet med rougen.
Gi glow
Avslutt med highlighteren for å lyse opp.
Piff opp makeupen med nye intensive farger
Serien Flowers in the City har også sminke i uimotståelige farger.
Til øynene finner du to nye nyanser av Lifeproof Eyeshadow 14 h: Magnolia (skimrende rosa) og Iris (gyllen mørkelilla), begge har en kremkonsistens som er lett å påføre.
Waterproof Eye Pencil kommer i tre nye nyanser: Dahlia (intensiv rosa), og Jacinthe (mørkeblå).
Vårt stjerneprodukt Intense Metamorphose Mascara får en ny design i limited edition. Med den mykefiberbørsten, som er så lett å bruke, får du volum og en sort farge.
Neglelakken Go Green Nail Polish får to nye limited-edition farger: Œillet (livlig rosa) og Myosotis (frisk mintgrønn).
Flowers in the city makeup
Uttrykk din kreativitet med dristige og fargerike makeuplooks!

Iris Lifeproof Eyeshadow
Mal hele øyelokket med Lifeproof Eyeshadow i nyansen iris.
Dahlia Waterproof Eye Pencil
Mal langs den øvre vippekanten, fra den ytre til den indre øyekroken, med nyansen dahlia. Legg også på den indre delen av øvre øyevippekant.
Hortensia Waterproof Eye Pencil
Bruk Waterproof Eye Pencil i nyansen hortensia for å fremheve øyekroken.
Intense Metamorphosis Mascara
Påfør Intense Metamorphose Mascara fra vippenes røtter og ut mot tuppene med en sikksakkbevegelse. Påfør ytterligere et lag for å få mer intensitet og volum.
Go Green nail polish
Bruk først Go Green Base Coat på neglene. Legg deretter på Go Green Nail Polish i nyansen myosotis fra neglens base og ut mot tuppen. La den tørke og påfør deretter en touch av nyansen Œillet i en rund bue på neglens base. Avslutt med topplakken Go Green Gel Effect Top Coat.