This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry
Error reason : unknown
Regenerate Balm Mask
Denne ansiktsmasken med økologisk ringblomst gjenoppliver og gir næring til huden. Den fyldige og behagelige balsamkonsistensen gir huden en myk, glatt og deilig følelse.
Fordeler: Fyldig og behagelig balsamkonsistens
Formelen er testet under kontroll av hudleger.
Inneholder helt naturlige og økologiske aktive stoffer
Formelen er naturlig farget av planteekstrakt
Resirkulerbar tube og kork
Bruksanvisning: Påfør et tynt lag i ansiktet to ganger i uken og la det virke i 10 minutter. Tørk bort det overflødige, hvis behov, med en fuktet bomullspad. Unngå øyekonturen.
Format : Tube
Best.nr.: 29369
I La Gacilly, der varemerket Yves Rocher en gang ble skapt, forener vi menneskelig og økonomisk utvikling med miljøutvikling. I vår botaniske hage med over 1 500 plantesorter har vi for over 20 år siden skapt et rikt økosystem med ca 60 hektar økologisk dyrkede avlinger, og det er her våre fabrikker ligger. Den franske fuglebeskyttelsesforeningen LPO har utnevnt våre produksjonsanlegg til såkalte ”fristeder” for det biologiske mangfoldet. Våre agronomer drives av en innovasjonsånd og jobber med naturen i henhold til agroøkologiske prinsipper. Her skapes et økosystem av positiv utvikling som involverer mange lokale aktører og der mennesker og naturen lever i harmoni med hverandre. Åtte karakteristiske planter dyrkes i henhold til disse prinsippene, blant annet ringblomsten.
List of ingredients :
AQUA/WATER/EAUCAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDECOCO-CAPRYLATE/CAPRATEBUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTERGLYCERINCETEARYL ALCOHOLPROPYLENE GLYCOL.TRIBEHENINHYDROGENATED COCONUT OILCETEARETH-33HYDROXYACETOPHENONEPARFUM/FRAGRANCESODIUM POLYACRYLATEXANTHAN GUMMACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OILCAPRYLYL GLYCOLLACTIC ACIDCAPRYLHYDROXAMIC ACIDOLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OILCALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACTBETA-CAROTENECITRIC ACID10329v0
For å lære deg mer om vårt engasjement og formler, besøk#ViForteller>
Finn mer informasjon om våre ingredienser i vår ordliste
*Ingredienser med naturlig opprinnelse
*Syntetiske ingredienser
Her ble det en feil
Ønskelisten er full