This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry
Error reason : unknown
Mon Évidence - Shower Gel
En roseduft med toppnoter av frisk mandarin som gir en følelse av energi og glede. De balanserer i perfekt harmoni med en base av varm vanilje og kraftfull patsjuli.
"I naturen kan vi hente ny energi og få en følelse av fullkommenhet. Vi har ønsket å skape en parfyme som minner om dette. En parfyme, med vibrerende nyanser, for å finne sitt indre jeg. Friskheten fra mandarin og den sensuelle feminiteten fra damascenerrose blandes med sødmen fra vanilje og den kraftfulle duften fra patsjuli. Mon Évidence er som et åndedrag, en følelse av total forføring."
Annick Menardo och Olivier Cresp, parfymør
Chypre Fruktig
Mandarin
En fruktig note som gir en tydelig friskhet
Damascenerrose
En fyldig blomstrende note som gir feminitet
Vanilje
En varm note som gir en sensuell følelse
Patsjuli
En note som fører tankene til dype skoger
92 % ingredienser med naturlig opprinnelse.
Kartong fra bærekraftige dyrkede skoger.
Kork av PEFC™-sertifisert asketre.
Resirkulerbar flaske og forpakning. Kildesorteres.
- Ekstrakt fra mandarin: Mandarinen kommer opprinnelig fra sørøstre Asia, fra Kina og Filippinene. Oljen fra mandarin ekstraheres fra fruktens skall. Mandarinen har friske, søte og syrlige noter.
Format : Flaske
Best.nr.: 94839
List of ingredients :
AQUA/WATER/EAUAMMONIUM LAURYL SULFATEDECYL GLUCOSIDECENTAUREA CYANUS FLOWER WATERPARFUM/FRAGRANCECOCAMIDOPROPYL BETAINECITRIC ACIDSODIUM BENZOATETETRASODIUM EDTACOCAMIDE MIPASODIUM CHLORIDELINALOOLSALICYLIC ACIDCITRONELLOLGERANIOLLIMONENEROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACTGLYCERINPOTASSIUM SORBATEMETHYLPROPANEDIOLCI 17200 (RED 33)CI 19140 (YELLOW 5)10208v0
For å lære deg mer om vårt engasjement og formler, besøk#ViForteller>
Finn mer informasjon om våre ingredienser i vår ordliste
*Ingredienser med naturlig opprinnelse
*Syntetiske ingredienser
Comme une Evidence
Her ble det en feil
Ønskelisten er full